15 Mart 2016 15:05

Iron Man 4’ten Haber Var

Robert Downey Jr., USA Today’le yaptığı Captain America: Civil War röportajı sırasında Iron Man serisiyle ilgili bir soruya da cevap verdi.

Robert Downey Jr., USA Today’le yaptığı Captain America: Civil War röportajı sırasında Iron Man serisiyle ilgili bir soruya da cevap verdi.

6 Mayıs’ta vizyona girecek olan Captain America: Civil War filminin tanıtımı için USA Today ile röportaj yapan Robert Downey Jr, Iron Man serisiyle ilgili önemli bir açıklama yaptı. Captain America: Civil War filmini üçüncü bir Captain America filminden ziyade dördüncü Iron Man filmi olarak gördüğünü söyleyen ünlü oyuncu, Iron Man hayranlarının tadını kaçırabilecek bir haber verdi.

Robert Downey Jr., dördüncü Iron Man filmini planlamadıklarını belirtti. Fakat Iron Man serisi devam etmese bile, bu karakteri beyaz perdede görmeye devam edeceğiz. 2008'de Marvel Sinematik Evreni'ndeki ilk Iron Man filminden bu yana seri, 2 milyar doların üstünde hasılat elde etti ve Downey'nin karakteri Avengers ekibinin en önemli üyelerinden biri haline geldi. Infinity War senaryosu henüz belli olmasa ve belki de Iron Man'in takımı Captain America: Civil War'dan galip çıkmasa da Downey kostümünü kolay çıkaracakmış gibi durmuyor.
Yorumlar
  • Sayın editör ayıp olmuyor mu ama daha film çıkmadan spoiler vermişsiniz. Iron man'in takımı galip çıkamasa da nedir ya. Insan haber başlığına spoiler yazar.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir