25 Eylül 2009 10:12

İsimsiz Fragman

Tarantino'nun son filmi İsimsiz Kahramanlar'ın (Inglorious Basterds) fragmanını izlemek için hemen tıklayın!

Enzo Girolami Castellari'nin kült filminin yeniden yapımı olan İsimsiz Kahramanlar (Inglorious Basterds), Quentin Tarantino'nun Cannes'a yetiştirmeye çalıştığı son projesi.Brad Pitt filmde Aldo Raine rolüyle Yahudi askerleri nazilere karşı örgütleyecek. Kadroda ayrıca Diane Kruger, Mike Myers, Samuel L. Jackson ve Michael Fassbender gibi usta oyuncular var. Beklenen fragmanı aşağıda izleyebilirsiniz:
Yorumlar
  • Evet konu artık malesef çok sıktı. Oyuncu kadrosu pek parlak olmasada yönetmen Quentin Tarantinonun o muhteşem sinemasını her şekilde merak ederim. Daha fazla önyargı edinmeden filmi beklemeye koyulalım...

  • arada fark var beyler tarantino yapıyor bunu herşeye baştan başlayarak bakmalısınız film çıktıktan sonra anlarsınız bu zaman kadar genelde hep nazilerle ilgili yahudileri acındıran filmler yapıldı nazilere şöyle bi ağzının payını veren bi film çıkmadı umarım film beklediğim gbi bişey olur.tarantino diyince orda bi durun!

  • Inglorious bastard Tarantino :)

  • Son yapılan yorumlara ben de katılıyorum. Bu nazi meselesi bıktırdı artık! Toplama kampı komedisi bile çekildi (hayat güzeldir), sanki her yönetmen bi nazi projesi çekecek illa ki!.. Tamam, Hayat Güzeldir, Piyanist, Kara Kitap, Schindlerin Listesi vs. güzel filmler ama yeter! Yeni birşeyler bulunmalı. İşin garip yanı, Tarantino-Rodriguez projesi Grindhouse fragmanlarından birinin adı: Werewolf Woman in S.S. idi. Kel alaka yapımlar dönemindeyiz. Yakında Kathryn Bigelowun yöneteceği bi toplama kampı müzikali çekilirse ve başrolü de Cate Blanchett oynarsa hiç şaşırmam!

  • t.26 arkadaşım sana aynen katılıyorum. Tarantino ismini görünce hemen tanıtıma ve fragmana tıkladım,sevdiğim bir yönetmen olduğu için. ve konunun Naziler üstüne olduğunu görünce de off ya yine mi Yahudi propagandası dedim kendi kendime. Bana gına geldi artık Yahudiler ve Nazilerle ilgili filmlerden. Evet acı çektiniz ve sebebi de bugün Filistinde sizin şiddetinize mezaliminize uğrayan masum insanlar değildi.Bugün yaptıkları insanlık dışı muameleleri insanlığın boynunda bir demokles kılıcı gibi sallandırmalarındaki amaç zaten kısık çıkan İnsanlığın sesini tamamen susturabilmek. Malesef bunun için de en iyi araç Holywood-ki neredeyse tamamı Yahudilerin ellerinde zaten-ve bizlerde bu tip filmleri seyrederek para kazandırarak alet oluyoruz bu propagandaya. Holywoodun hiç Afganistanda,IraktaFilistinde Sudanda yaşanan acıları filmleştirdiğini gördünüz mü? yüzbinlerce masum insan öldürüldü ve hala öldürülmekte.Holywood bu kadar masumun cesedinden,acısından bir senaryo üretmekten aciz mi sizce, hiç sanmıyorum. Hepimiz gözlerimizi iyi açmalıyız diyorum sadece

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir