25 Eylül 2009 10:12

Işınla Bizi Scotty!

Komedyen Simon Pegg, Uzay Yolu projesine katıldı; artık ışınlama görevi ona ait...

J.J. Abrams'ın Uzay Yolu projesine dair gelişmeleri eksiksiz aktarıyoruz. Eric Bana ve Anton Yelchin gibi isimlerin katıldığı "bomba" projenin Scotty'si de nihayet belli oldu. Son dönemin en parlak komedyenlerinden Simon Pegg bundan sonra ekipte ışınlamadan sorumlu.James T. Kirk ve ekibinin erken dönemlerini anlatacak olan proje 2008'de sinemalarda. Bu arada, Kirk'ü Chris Pine'ın canlandırabileceğini de hatırlatalım.
Yorumlar
  • Pegg'i Scotty olarak kafamda tasvir edebiliyorum bence o role yakışacaktır. Zaten Scotty de esprili ve mizahi yönü olan bir karakterdi. Yalnız Chris Pine'i Kirk olarak düşünemiyorum. Kirk'teki gözü pekliği bu adamda göremedim ama yine de belli olmaz...Bütün Trekkie'lere saygılar...

  • Pegg o filmi guzellestirmeye yeterde artar bile, bekleyelim...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir