24 Mayıs 2007 11:00

İskelet Dedektif Geliyor!

Korku filmleri senaristi ilk kitabını beyazperdeye uyarlıyor...

İrlanda'lı senarist ve edebiyatçı Derek Landy'nin ilk kitabı Skulduggery Pleasant beyazperdeye uyarlanıyor. İngiliz yapım şirketi Blueprint Pictures, korku-komedi gençlik filminin yapımını üstleniyor.Tatilde Dehşet ve Dead Bodies filmlerinin senaryosuna imza atan Landy yakında kitabının senaryosunu yazmaya başlayacak.Yönetmeni henüz belli olmayan proje, Dublin'de çalışan iskelet dedektif ile yardımcısı olan genç kızın serüvenlerini anlatacak.Skulduggery Pleasant, 2007 yılında fantastik edebiyat dünyasında dikkat çeken bir kitap oldu. Yazar ilk kitabının gördüğü ilgi üzerine Skulduggery Pleasant 2'yi yazdı.
Yorumlar
  • Kitabı,her ne kadar çocuk romanı olsa da bayıla bayıla okudum ama kitap pek filme uyarlanacak gibi değildi.Bakıp göreceğiz..

  • yalvarıyorum artık düzgün bi korku gelsin ya

  • Korkudan çok komedi gibi olur benden söylemesi :)

  • korku filmlerini hiç sevmem o yüzden hiç ilgilenmiyorum

  • ilginç bir karakter gibi görücez

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir