25 Eylül 2009 10:12

İspanya Hayatımı Değiştirdi!

Gwyneth Paltrow İspanya gezisi sonrası İspanyolca öğrendi ve kültürü inceledi; şimdi İspanyolca roller bekliyor...

Ana dili ingilizce olan oyuncular genellikle başka bir yabancı dil bilseler dahi, o dilde rol almak istemezler. Bunun hayranlar üzerinde olumsuz etkileri olacağını düşünürler.Gwyneth Paltrow ise böyle düşünmüyor. Gençliğinde İspanya'ya giden ve aşık olan, sonrasında dili öğrenen ve İspanyol kültürünü araştıran oyuncu, resme İspanya konusunda bir uzmana dönüşmüş. Hatta küçük çocuklarıyla da bu dili konuştuğunu söylüyor. Gwyneth Paltrow'un en büyük hayali İspanyolca çekilecek bir filmde rol almakmış. Aklımıza birden Woody Allen'ın son filmi geldi. Allen bu ülkenin kadınları nasıl etkilediğini iyi gözlemlemiş.
Yorumlar
  • Aynen, performansına hayran kalınabilecek nitelikte başarılı işler çıkarmadı ortaya. Oyunculuğu kısır döngü içersinde ilerlerken umarım bir çıkış yolu bulup vay be diyebileceğimiz bir rolle çıkar karşımıza.

  • sevendan baska akıllarda kalan bir filmi yok

  • Bu kadın 90 lı yıllarda çok büyük aktris olacağı izlenimi vererek çıkış yaptı.99 yılında Oscar aldı ancak rakibi Cate Blanchettın vardığı noktaya bakın bir de buna.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir