25 Eylül 2009 10:12

Issız Adam'ın Başarısı

Çağan Irmak'ın 'Issız Adam' filmi Rhode Island Film Festivali'nde en iyi film seçildi

Ülkemizde 7 Kasım 2008'de vizyona giren ve büyük ses getiren Çağan Irmak'ın yazıp yönettiği Issız Adam, Amerika'da düzenlenen 13. Uluslararası Rhode Island Film Festivali'nin En İyi Filmi seçildi. Providence Jurnal'da yayımlanan yazıda, 4-9 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşen festivalde filme olan yoğun ilgiden dolayı iki defa gösterildiği belirtildi. Filmin sonunda izleyiciler Çağan Irmak'la söyleşi yaptılar.
Yorumlar
  • kim ne derse desin hak ediyordu film ne yapılan uyduruk sanatsal filmlere benziyordu(hepsi için demiyorum çoooooookk iyileri var sanatsal diyebileceğimiz filmlerin)ne de mehmet ali erbil ekolünden gelip seyirciyi aptal yerine koyuyordu her yönden çok iyiydi

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir