27 Mart 2015 16:45

İstanbul Film Festivali heyecanı başlıyor!

İstanbul Film Festivali biletleri 28 Mart Cumartesi günü satışa çıkıyor.

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından düzenlenen İstanbul Film Festivali’nin biletleri satışa çıkıyor.

04 – 19 Nisan tarihlerinde düzenlenecek festivalin biletleri 28 Mart Cumartesi sabahından itibaren alınabilecek. Sinemaseverler festival biletlerini 28 Mart Cumartesi günü 10:30’dan itibaren, Biletix satış noktaları, Biletix Çağrı Merkezi, Biletix web sitesi (www.biletix.com), Atlas Sineması ve Rexx Sineması’nda açılacak ana gişelerden alabilecek.

34. İstanbul Film Festivali’nde bilet fiyatları tam 17 TL, öğrenci ile 65 yaş ve üstü izleyiciler için ise, 21.30 seansları ve Akbank Galaları'nın ilk gösterimleri haricinde 12 TL olacak.

Atlas ve Rexx sinemalarında yapılacak Akbank Galaları ilk gösterimlerinin bilet fiyatları herkes için 20 TL olacak.

İndirimli bilet uygulaması bu yıl da devam ediyor. Hafta içi gündüz 11.00, 13.30 ve 16.00 seanslarının biletleri 5 TL üzerinden temin edilebilecek.

11.00, 13.30, 16.00, 19.00 ve 21.30 seanslarına ek olarak, festivalin Geceyarısı Çılgınlığı bölümündeki filmler, festival boyunca Cuma geceleri Beyoğlu Sineması, Cumartesi geceleri ise Atlas Sineması’nda 24.00 seansında izleyicilerle buluşacak.

İstanbul Film Festivali’nde bu yıl 28 Mart’tan itibaren gösterimlerin başlayacağı 4 Nisan tarihine kadar tüm izleyiciler biletlerini %10 indirimli alacak.


Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir