30 Mart 2013 01:00

İstanbul Film Festivali'nde ilk pazar

İstanbul Film Festivali'nin ilk pazarında, festival takipçilerini söyleşiler ve sunumlarla dolu hareketli bir gün bekliyor.

İlk günden festivale ısınan izleyiciler, pazar günü izleyecekleri filmlerle yepyeni bir haftaya hazır başlayacaklar.

BİLLE AUGUST, YENİDEN!

Cumartesi Bille August’un sunumunu kaçıran sinemaseverler için August Nişantaşı Citylife City’s Sinemaları’nda saat 11.00’de bir kez daha Lizbon’a Gece Treni filminin gösterimine katılıyor. 1970’lerin faşist Salazar Lizbon’unda geçen bu arkadaşlık, ihanet, baskı ve devrim hikâyesi festivalin bu yıl merakla izlenecek filmlerinden biri.

SIRP USTADAN KENDİNİ KEŞFETME HİKÂYESİ

Sırbistan’ın Oscar adayı Gün Doğarken, emekli bir müzik öğretmeni olan Misha’nın, Belgrad’ta yapılan bir kazı sırasında ortaya çıkan eski bir kutu nedeniyle hayatının değişmesini konu alıyor. Usta yönetmen Goran Paskaljevic’in bu son filminin gösterimi Feriye Sineması’nda saat 16.00’da, filmin başrol oyuncusu Mustafa Nadarevic’in katılımıyla gerçekleştirilecek. Boşnak oyuncu, filmin gösteriminin ardından izleyicilerin sorularını da yanıtlayacak.

BARBARA SUKOWA İLE BRUNCH’TA BULUŞMA

Goethe-Institut İstanbul’un, Margarethe von Trotta’nın son filmi Hannah Arendt’te ünlü filozofu canlandıran Alman oyuncu Barbara Sukowa’nın onuruna düzenleyeceği brunch, 12.00 - 15.30 arası Litera’da gerçekleşecek.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir