25 Eylül 2009 10:12

İstanbul Görevi Başladı!

İstanbul'da geçen Hint filmi kendi ülkesinde ve Amerika'da izleyici ile buluştu...

Yakın zamanda tanıttığımız Hint filmi Mission Istanbul bazı ülkelerde izleyici ile buluşmaya başladı. Bizim de merak ettiğimiz yapım, İstanbul'da bir kanalda çalışmaya başlayan ve kentin karanlık yüzüyle karşılaşan Hintli bir muhabirin aksiyon dolu macerasını anlatıyor. Muhabir filmde bir Türk komandoyla işbirliği yapıp, terör konusunda uzmanlaşmış tv kanalının yöneticileriyle sıcak çatışmaya giriyor. Film üzerine okuduğumuz ilk eleştiri yazısı, yapımın son derece amatör olduğunu ve teknik amatölüklerinin yanında, son derece ciddi mantık hataları içerdiğini söylüyor. Şimdi daha çok merak ettik. Gülmek için iyi bir tercih olabilir.
Yorumlar
  • Bollywood ;) hadi bakalım hayırlısı..

  • Hintlilere bayılıyorum :),filimleri kadar müzik klipleride şahane doğrusu :) izlemeyen varsa bir göz atsın derim.Hindistan şaka maka derken bizi güldüre güldüre süper güç olma yolunda.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir