25 Eylül 2009 10:12

İstanbul Görevi İptal!

Aylar önce tanıttığımız Hindistan Filmi Mission Istaanbul Antalya Film Festivali'nden çekildi!

Tamamı İstanbul'da çekilen ilk yabancı sinema filmi olan, daha önce Beyazperde Haber'de tanıttığımız Mission Istaanbul filmi Antalya Film Festivali'nden çekildi. Film gösterime girdiği 21 ülkede yaklaşık 50 milyon kişiye ulaştı ve filmin başında Turizm Bakanlığı tarafından yapımcıya verilen 1 dakikalık reklâm filmi de gösterilerek müthiş bir tanıtım olanağı sağlanmış oldu. Ancak Hindistan'dan gelen bilgilere göre, Türkiye temsilcisiyle oluşan anlaşmazlık nedeniyle filmin Antalya Altın Portakal Film Festivali'ne katılmayacağı ve gala programının da iptal edildiği bildirildi.
Yorumlar
  • filmden anlamadıgınız nerden bellı kötü demişsiniz hiçte kötü değil hindi filmleri gayet hoş ve istanbulda çekilmesi çok güzel olmus..

  • film zaten kötü , hiç gelmezse daha iyi bide anlaşmamışlar :pçok komik yahu.

  • Kötü olmuş gerçekten.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir