25 Eylül 2009 10:12

İşte Beklenen Fragman!

Çağan Irmak'ın sarsıcı bir anne-oğul ilişkisini anlatan yeni filminin önce afişi, şimdi de fragmanı çıktı...

Sert ve baskıcı bir anne. Ama anne. Annesinin sorumluluğunu üzerinde hisseden, özgürlüğüne düşkün bir oğul. Ve zaman zaman cehenneme dönüşen bir ev. Erdem Akakçe, Meral Çetinkaya, Derya Alabora, Şebnem Dilligil, Rıza Akın, Durul Bazan ve Güner Özkul gibi oyuncuların rol aldığı filmin fragmanını izlemek için tıklayın!
Yorumlar
  • babam ve oğlum ve ulak çok iyiydi ama ıssız adam arkadaşın da dediği gibi fiyaskoydu. Bu yeşilçam gibiler böyledir zaten adam eleştiri yapmış sen daha iyi biliyorsan sen çek ne saçma o zaman film eleştirmenlerinin hepsinin yönetmen olması lazım onların hepsi yönetmen değil yeşilçam da yeterince zeki değil olay bundan ibaret.

  • @sinemania65Sen dünya çapında büyük işler yapmış birisin çok yücesin daha iyisini çekebilirsin.Girme o zaman bu filmin sayfasına ve insanlara hakaret etme.Girme ne zorun var git oscar sayfalarına!

  • Fragmanı çok basit buldum.Eminim ki yine çok kötü bir film olmuştur.Ayrıca Issız Adamın bir fiyasko olduğunu kabul etmeyenlerin mantığını çözmek güç.Heralde onlar da bu adamın filmlerini beğenmekle entel olunacağını sanıyor.Eğer entellektüellikten anladığınız buysa doğru yoldasınız hep böyle devam edin ama şunu da unutmayın ki sırf belli bir zümreye dahil olmak için yaptıklarınız kültürümüze zarar veriyor.Sizi de anlıyorum aslında.Dünya çapında bir şeyler yapamamış olmamız yüzünden her karşınıza çıkana tapıyorsunuz ki kendinizi biraz olsun tatmin edebilesiniz.Ancak bunun bizi daha geriye götürdüğünün farkında değilsiniz.

  • bence de ıssız adam fiyaskodu ama kötü olmadan iyiyi bilemezsin

  • Tabikide fiyaskoydu...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir