25 Eylül 2009 10:12

İşte Che!

Steven Soderbergh'in Arjantin ve Gerilla filmlerine ait ilk görseller...

Hızlı yönetmen Steven Soderbergh'in merakla beklenen "Che" projeleriyle ilgili gelişmeleri daha önce aktarmıştık. Ernesto "Che" Guevara'yı anlatacak olan Arjantin ve Gerilla isimli filmler Cannes'da yarışıyor.Toplam 4,5 saat sürecek olan filmlere ait ilk resmi görseller sinema dünyasına sunuldu. Benicio Del Toro'nun role ne kadar yakıştığını düşünürsek, rahatlıkla söyleyebiliriz ki; popüler kültürdeki konumu daima tartışılan Che, beyazperdede aradığı yüzü buldu.
Yorumlar
  • Çok yakışmış gercekten, benicio del toroyu uzun zamandır beyazperdede izlememiştim. Filmi acayip merak etmeye başladım.

  • bence karakter role fiziken oturmamış,bakalım rolü nasıl gerçekçi oynayıp üstesinden gelicek filimden beklentim büyük.

  • Del Toroya Castro rolu daha çok yakışırdı...

  • Benicio Del Toro, Che için biraz yaşlı kaçmış gibi geldi. Umarım eli yüzü düzgün bir çalışma olur.

  • dört gözle beklicem

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir