25 Eylül 2009 10:12

İşte Dylan Dog!

Yeni Superman Brandon Routh'un Dylan Dog'u canlandıracağı filmden kareler...

Dead of Night ismiyle gösterime girecek, İtalyan çizgi roman Dylan Dog'tan uyarlanacak olan filminden beklenen fotoğraflar geldi. Yeni Superman Brandon Routh'u Dylan Dog olarak görüyoruz!Yönetmen Kevin Munroe'nun açıklamasına göre, Londra'dan New York'a taşınan hikayede, doğaüstü olayları araştıran Dylan Dog, babasının gizemli bir yaratık tarafından öldürüldüğünü düşünen genç ve çekici bir kadının isteği üzerine araştırmalarına yeniden başlayacaktır. Dylan Dog'un bir süper kahraman ya da doğaüstü güçleri olan bir adam olmadığını yalnızca kendini karanlık yaratıkların arasında bulan sıradan bir adam olduğunu söyleyen yönetmen Munroe, Dylan ile ilgili hiçbir bilgisi olmayanların da anlayabileceği bir hikaye yazmanın önemli olduğunu söylüyor.
Yorumlar
  • Dylan Dog rolü için bu kadar kötü bir seçim olamazdı

  • superman filmi tam bir husran oldu, bu seferkinde insallah yildizlari barisir.

  • Haydi Dylan Dog, kim tutar seni... Ya Garouchoyu kim oynayacak bu filmde, ya da Garoucho olacak mi? Biri de cikip su Martin Mysterei film olarak cekse yaaaa, ne bekliyorlar.....

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir