11 Mart 2010 12:45

İşte En Kötüler!

Sinema dünyasının en kötülerine verilen 'Altın Ahududu Ödülleri' adayları açıklandı....

Oscar ödüllerine bir aya yakın bir süre kaldı. Altın heykeli kim alacak, en iyiler kimler olacak düşünceleri sürerken, başka bir ödül töreni için de geri sayım başladı.30 yıldır düzenlenmekte olan 'Altın Ahududu Ödülleri'( 'Razzie' Ödülleri) adayları açıklandı. Razzie organizasyonunda, yılın En Kötü film, yönetmen ve oyuncu ödülleri sahiplerini buluyor.İlk olarak 1981'de Amerikalı yayıncı J.B Wilson tarafından Oscar gecesi kendi evinde düzenlediği partiyle dağıtılmaya başlayan ödüller, daha sonra gelenek haline geldi ve her yıl Oscar'dan bir gün önce düzenlenen törenle dağıtıldı. Bu yılın adayları arasında büyük bütçeleriyle dikkat çeken birçok film ve ünlü birçok oyuncu bulunuyor. Daha önce bu ödüle layık görülen birçok ünlü isim olmasına rağmen az sayıda isim ödülü kabul etmişti. 2004 yılında Halle Berry hem Oscar hem Razzie alan ilk oyuncu olmuştu.Ödül heykelciği, altın rengine boyanmış, piyasa değeri sadace 4,95 dolar olan esprili bir heykelcik.İşte bu yılın Razzie adayları:EN KÖTÜ FİLM"All About Steve""G.I. Joe: The Rise of Cobra""Land of the Lost""Old Dogs"""Transformers: Revenge of the Fallen"EN KÖTÜ ERKEK OYUNCUJonas Kardeşler, "Jonas Brothers: The 3-D Concert Experience"Will Ferrell, "Land of the Lost"Steve Martin, "Pink Panther 2″Eddie Murphy, "Imagine That"John Travolta, "Old Dogs"EN KÖTÜ KADIN OYUNCUBeyonce, "Obsessed"Sandra Bullock, "All About Steve"Myley Cyrus, "Hannah Montana: The Movie"Megan Fox, "Jennifer's Body" ve "Transformers: Revenge of the Fallen"Sarah Jessica Parker, "Did You Hear About the Morgans?"EN KÖTÜ ÇİFTJonas Kardeşler, "The Jonas Brothers 3-D Concert Experience"Sandra Bullock ve Bradley Cooper, "All About Steve"Will Ferrell ve herhangi bir oyuncu veya yaratık, "Land of the Lost"Shia Lebouf & Either Megan Fox veya herhangi bir Transformer, "Transformers: Revenge of theFallen"Kristin Stewart ile Robert Pattinson veya Taylor , "Twilight Saga: New Moon"EN KÖTÜ YÖNETMENMichael Bay, "Transformers: Revenge of the Fallen"Walt Becker, "Old Dogs"Brad Silberling, "Land of the Lost"Stephen Sommers, "G.I. Joe"Phil Traill, "All About Steve"EN KÖTÜ SENARYO"All About Steve""G.I. Joe: The Rise of Cobra""Land of the Lost""Transformers: Revenge Of The Fallen""Twilight Saga: New Moon"
Yorumlar
  • Sandra Bullock hem oscar aldı hemde ahududu.. Hangi taraf hatalı acaba:)

  • düpedüz bi saçmalık bunları herhalde filmden birsey anlamayan kişiler belirlemiş :-@

  • En Kötü Çift Kristen ile Robert veya Taylor muş !!!En Kötü Seneryo New Moon muş Bunların akılları başlarında mı!!!

  • en kötü filmTransformers: Revenge of the Fallen (aksiyonunu beyenmeme rahmen stres atmıştım:)))en kötü erkek oyuncuJonas Kardeşler, "Jonas Brothers: The 3-D Concert Experience"(bunlar aktör se ben robert deniroyum)en kötü kadın oyuncuMyley Cyrus, "Hannah Montana: The Movie"(Çoluk çocuğu iki soyundu bacak gösterdi diye oyuncumu saycaz ) megan dicektim ama en azından adamı ekrana bağlayabiliyoren kötü çiftKristin Stewart ile Robert Pattinson veya Taylor , "Twilight Saga: New Moon"(kardeşim dahil olmak üzere gençleri aptalca şeylere yönlediriyorlar beyin yıkıyanları hiç sevmem hiçte yakışmıyorlar)en kötü yönetmenMichael Bay, "Transformers: Revenge of the Fallen"(bi insan bu kadarmı para göz ve yalaka olur richard nixon ı bile geçmiş)EN kötü senaryonew moon (öpüşmekur yapmak 6 ayı bi sandalyede oturoturarak geçtiğini göstermek senaryo ise tamam)

  • Michael Bay alır herhalde en kötü yönetmen ödülünü. Çünkü, elindekini avucundakini kötü niyetli şekilde kullanıyor.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir