20 Temmuz 2013 00:00

İşte filmin kamera arkası

Pasifik Savaşı filminden özel bir video yayınlandı.

Cuma günü vizyona giren Pasifik Savaşı (Pacific Rim) filminin 14 dakikalık özel bir videosu yayınlandı. Videoda filmden sahneler, kamera arkası ve röportaj görüntüleri bulunuyor.

Guillermo del Toro'nun yönetmen koltuğuna oturduğu filmde yaratıklarla robotlar karşı karşıya geliyor. Denizden Kaiju adı verilen yaratıklar yükselmeye başlayınca, milyonlarca insanın canına mal olacak ve insan kaynaklarını tüketen bir savaş başlar. Bu devasa Kaijular ile savaşabilmek için özel bir silah üretilir. Jaeger adı verilen büyük robotlar akılları nöral bir köprüde kitlenmiş iki pilot tarafından beyin gücüyle yönetilir. Ama Jaegerlar bile acımasız Kaijuların yanında savunmasız kalırlar. Yenilmenin eşiğindeki
insanoğlunun son çaresi eski bir pilot ve deneyimsiz bir stajyerdir. Birlikte, kıyamete karşı insanlığın son umudu olacaklardır.


Yorumlar
  • film çok harika bir bilim kurguya benziyooo beklediğim film doğrusu bana godzillayı hatırlattı sanki ama bu tabiki daha farklı bişi şimdiden iyi seyirler dilerim

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir