24 Ekim 2018 08:04

İşte Organize İşler 2’nin Nazlı’sı

Yılmaz Erdoğan imzalı Organize İşler 2’de Asım Noyan’ın kızı Nazlı’yı canlandıran Bensu Soral’ın fotoğrafları yayınlandı.


Yılmaz Erdoğan’ın merakla beklenen yeni filmi Organize İşler 2 için birçok oyuncu fiziksel olarak değişime uğradı. Kıvanç Tatlıtuğ'tan Rıza Kocaoğlu'na, Ezgi Mola'dan Okan Çabalar'a filmdeki karakterler yayınlandı. Son olarak ise Bensu Soral'ın hayat vereceği Nazlı karakterinin fotoğrafları görücüye çıktı.Organize İşler 2 filminde Asım Noyan'ın kızı Nazlı'ya hayat verecek olan Bensu Soral'ın filmdeki karakterinden fotoğrafları yayınlandı. Yılmaz Erdoğan'ın hayat verdiği Asım Noyan'ın hikayesini konu alan film aksiyon dolu sahneleriyle izleyenleri yepyeni bir maceraya sürükleyecek.Organize İşler 2, 4 Ocak tarihinde izleyiciyle buluşacak.Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir