14 Ocak 2004 13:19

İşte Polar Kondüktör

Zemeckis'den çocuklara hediyeler, sinema sanatına yenilikler...

Chris Van Allsburg'un çocuklar arasında efsanevi bir yeri olan kitabından, usta sinemacı Robert Zemeckis tarafından uyarlanan The Polar Express, kuşkusuz çocuklar kadar, yetişkinler tarafından da merakla bekleniyor. Özellikle filmin tekniği onların alanına giriyor. Filmdeki pek çok rolü tek başına canlandıran Tom Hanks, filmi "hareketli bir resim" olarak adlandırıyor ve bunun aslında bir animasyon olmadığının altını çiziyor!Sürprizlerle dolu filmdeki performansı için Hanks, kariyerindeki en maharetli ve sıcak deneyimlerden biri olduğunu da ekliyor. Görünen kondüktör kılavuz istemiyor!Yorumlar
  • ben bu adama aşığım ya:))

  • Israrla bekliyorum...birde bu resmi gördükden sonra iyice meraklanmaya başladım...

  • fragmanda yatağında uyann çocuğu da, kondüktörü de hanks seslendiriyordu. animasyon filmleri içinde merakla beklediğim iki filmden biri bu, shrek ile birlikte.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir