13 Mayıs 2003 00:00

İşte Rüya Filmin Kadrosu

Blockbuster adlı online DVD mağazasının düzenlediği "Rüyalarınızın Filmi" oylamasına katılan binlerce sinemasever, beyazperdede en çok bir arada görmek istedikleri aktör ve aktrist olarak, Julia Roberts ve Sean Connery'yiseçtiler. Oylamanın bir hayli ilginç diğer yönü de, söz konusu ikiliye yardımcı oyuncu olarak eşlik etmesi için seçilen ismin, Anthony Hopkins olmasıydı. Bu filmin çekilmesi durumunda şarkılarının da Celine Dion tarafından seslendirilmesi, katılımcıların tercih sebebi oldu.Anket sonucunda Britanya'da en çok sevilen DVD'lerin Gladiatör ve Grease olduğu ortaya çıktı.

Yorumlar
  • Julia'nın olması zaten kaçınılmazda aman sakın Sean'ı Julia'nın sevgilisi falan yapmasınlar 2. bi kurda tuzak durumu olmasın.Forever Julia!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir