25 Eylül 2009 10:12

İşte Sinemaç Talihlileri!

Warner Bros Pictures ve Beyazperde size İstila filminin çok özel hediyelerini kazandırdı...

İstila filmine ait orijinal 11 tişört ve 9 şapka kazanan şanslı Beyazperde okuyucuları belli oldu. Okuyucularımızın yoğun ilgi gösterdiği yarışmada, önümüzdeki yaz sokakları şık şapka ve tişörtlerle "istila" edecek olan kazananların isimleri ve nick'leri şu şekilde sıralanıyor:Şapka Kazananlar: - Aydin Isik (catskill) - Hakan Guler (Meradin) - Seyda Belli (loyt_13) - Ceyhun Ozan (ceyhunozan) - Engin Denizhan (jaki_engin) - Tolga Tuzun (tolgatuzun) - Neslihan Oray (nnnes) - İlker Dincer (freiangel) - Cigdem Kalfazade (yelken55)Tişört Kazananlar: - Mert Altan (dej78) - Ozlem Ulutas (ozlem_ulutas84) - Deniz Coban (cbndnz) - Öznur Kaya (oznurkaya54) - mizmiz2 - Gurkan Tek (gurkantek) - detroitcity - Emel Aylin (emelaylin1) - Ahmet Can Vargun (ledddd) - ayspar -Erdal Gokbulut (egokbulut)Beyazperde ailesi olarak kazananları tebrik ediyor, yeni Sinemaçlar için Beyazperde'yi takip etmeyi unutmayın diyoruz!
Yorumlar
  • ali çoban

  • Bnmde hediyem elime geçti.Hoş ben 90 kiloyum sansıma small gelmiş ama olsun :)beyazperde mynet ailesine tesekkurler

  • Merhaba,Hediyem henüz elime geçti,çok teşekkür ederim.Saygılar...

  • yaw bir kere de şans bize gülmedi :( kazanan arkadaşların şansları umarım hayat boyu dewam eder tabii biz kazanamayanların da

  • Merhaba,Keyif aldığım bir filmin,aksesuarını kazanmak sevindirici.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir