27 Eylül 2013 00:00

İşte son görüntüleri

Tuncel Kurtiz Balıkesir’in Edremit ilçesinde geçen hafta ilaç yazdırırken görüntülenmişti.

Balıkesir’in Edremit ilçesinde geçen hafta aile hekimine ilaç yazdıran ünlü sanatçı Tuncel Kurtiz'in son görüntülerini yerel bir haber sitesinin yazı işleri müdürü çekti.

Edremit'in Çamlıbel köyünde butik otel çalıştıran ve gerek iş, gerekse tatil için sık sık köye gelen ünlü sanatçı Tuncel Kurtiz, geçen hafta Edremit Devlet Hastanesi’ne giderek, aile hekimine ilaç yazdırmıştı.

Burada hastalar tarafından büyük ilgiyle karşılanan Kurtiz, hayranlarının birlikte fotoğraf çektirme ricalarını kırmamıştı. Bu sırada yerel www.korfezdehaber.com sitesi yazı işleri müdürü Faruk Türk de fotoğraf ve görüntü çekti. Bu görüntüler, Kurtiz’in son görüntüleri oldu.
Tuncel Kurtiz, bu sabah 10:00 sıralarında evinde ölü bulundu. Edinilen ilk bilgiye göre evde kimsenin bulunmadığı bir sırada kahvaltı yapan Kurtiz, oturduğu sandalyeden düşerek kafasını duvara çarptı. Bu sırada dışarıda olan eşi Mened Kurtiz eve gelince ünlü oyuncunun yerde hareketsiz yattığını gördü. Menend Kurtiz'in çığlıkları üzerine apartman görevlisi ve komşuları Kurtiz'in evine koştu. Komşuları hemen durumu 112 acil servise bildirdi. Olay yerine gelen sağlık görevlileri Kurtiz'in hayatını kaybettiğini belirledi.


Tuncel Kurtiz'in ölüm haberini olan Timur Savcı, Burçin Terzioğlu , Ozan Güven, Meltem Cumbul gibi isimler ünlü sanatçının evine koştu.

Kurtiz için yarın saat 11.00'da Muhsin Ertuğrul Sahnesi'nde tören düzenleneceği ifade edildi. Pazar günü ise Kurtiz'in cenazesinin Balıkesir'in Küre İlçesinin Tahtakışla Köyü'nde toprağa verileceği kaydedildi.

Yorumlar
  • BU HABERİ ARAŞTIRMADAN YAZMIŞSINIZ. HABERCİLİKDE KAYNAĞIN ÇİFTE SORGULAMASI DİYE BİR İŞLEV VARDIR.HABERİN DOĞRULUĞUNU BİR KAÇ HABER KAYNAĞINDAN SORGULAR.KARNAKDAN ALINAN BİLGİLER BİRBİRİNİ TUTUYORSA,HABERİ YAYIMLARSINIZ. 1-) BALIKESİR'DE KÜRE İLÇESİ YOKDUR.DOĞRUSU EDREMİT' 'DİR. 2-) EDREMİT -GÜRE BELDE KÖYÜ 'NE BAĞLI:< TAHTAKUŞLAR -KÖYÜ > DÜR

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir