6 Ekim 2003 12:56

İşte Thunderbirds!

Thunderbirds'ün sinema versiyonunu merak edenler bu fotoğraflara bayılacak!

Gerry Anderson'ın yarattığı İngiliz kukla animasyon dizisi Thunderbirds'ün sinema versiyonu post prodüksiyon aşamasında. Star Trek'lerin yönetmeni Jonathan Frakes'ın yönettiği yapım, karakterleri hayata geçiren oyuncularla da dikkat çekiyor. Brady Corbet, Bill Paxton ve Ben Kingsley proje için kamera önüne geçtiler. Beyazperde uyarlamasını merak edenler için filmle ilgili fotoğraflar, filmin havasını koklatmaktan geri kalmıyor... Ünlü seri, dünyayı ele geçirmeye çalışan bir çılgını durdurmaya çalışan astranot Jeff Tracy ve oğullarının serüvenlerini anlatıyor. Filmde, petrol kulesinde bir felaketi önleyen kahramanlarımız, eve döndükten sonra bir meteor saldırısı ile karşılaşıyorlar. Bu saldırının arkasında, başlarının belası olacak güçlü bir suçlu bulunmaktadır. Her zaman dediğimiz gibi, ve olaylar bu doğrultuda gelişir...Yorumlar
  • Thunderbirds eskiden HBBde mi vardı yanlış hatırlıyo olabilirim ama çok zevkli bişeydi herkezin uzaygemisi vardı 1den 5 e kadar galiba filmi nassıl olur güzel olur heralde..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir