22 Ağustos 2006 11:13

İstismar mı Var?

Christina Ricci'li afiş dikkat çekici!

Craig Brewer'in b-movie yıldızı Samuel L. Jackson ve cici Christina Ricci'yi buluşturan Black Snake Moan filmini merak etmiyor değiliz. Bir blues sanatçısı ile aşk delisi bir kızın yolculuğunu anlatan film hayli ilginç gözüküyor. Fakat itiraf etmeliyiz, afişi bizi bir parça güldürdü.Robert Rodriguez ve Quentin Tarantino'nun çekmekte olduğu "istismar sineması" örneği Grind House'un afişini hatırlattı bize. Ve ister istemez, kült film meraklılarının el üstünde tuttuğu afişler geri mi dönüyor, diye sormamıza neden oldu.Şüphesiz bir etkilenme var. Fakat Christina Ricci'yi 70'lerde ucuz filmlerde oynamış, sıradan bir oyuncu gibi görmek de gayet keyifli.
Yorumlar
  • AFiş harik ama film için aynı şey söylenemez.

  • Nasıl yani anlayamadım beyazperde bu haberde christinna ricciyi onurlandırmış mı yoksa yerden yeremi vurmuş anlayamadım. Benim sevdiğim bir oyuncudur c.ricci oynadığı filmlerin hakkını verir, son filmi laneti saymazsak...

  • çok harika ve egzotik bir afiş olmuş eski afişleri hatırlatııyor insana

  • Çok klas bir afiş olmuş ben lahsen çok beğendim

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir