18 Nisan 2014 00:00

İtirazım Var'ın galasına büyük ilgi

'İtirazım Var' adlı filmin galası, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sinema TV Merkezi’nde yapıldı.

Bugün vizyona giren “İtirazım Var” adlı filmin galası, önceki akşam Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sinema TV Merkezi’nde yapıldı.

Camide işlenen cinayeti çözmeye çalışan sıra dışı bir imamın hikayesini anlatan filmin galasına Berrak Tüzüntaç, Kenan Ece, Şükran Ovalı gibi ünlü isimler katıldı.

Onur Ünlü’nün yönettiği İtirazım Var; Hazal Kaya, Serkan Keskin, Büşra Pekin, Öner Erkan ve Özgür Çevik gibi oyuncuları bir araya getiriyor.


Yönetmen Onur Ünlü, klasik polisiye türünün kurallarına mümkün olduğunca sadık kalan bir film yapmaya çalıştığını söylüyor.

Filmin konusu şöyle: Selman Bulut’un imamı olduğu camide bir cinayet işlenir. İmam Selman Bulut, polisin pek de ilgilenmediği cinayeti çözmek için kolları sıvar.

Ancak imamın yöntemleri de kendisi kadar sıra dışıdır.Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir