8 Nisan 2005 10:15

İyi Alman Metresini Buldu

Soderbergh'le Clooney'e Blanchett güzelliği

Steven Soderbergh ve George Clooney'nin beşinci kez motor demeye hazırlandığını ve The Good German'ı da beraber kotaracaklarını daha önce duyurmuştuk. Clooney'nin kaybettiği aşkı peşinde koşacağı filmin güzelini ise Cate Blanchett canlandırmayı düşünüyor.Joseph Kanon'un 2001'de yayınladığı kitabından beyazperdeye uyarlanacak The Good German'ın senaryosunu Paul Attanasio yazacak. Clooney ise filmde, 2. Dünya Savaşı'nın hemen bitiminde Almanya'ya gelmiş bir gazeteciyi canlandıracak. Asıl amacı bir zamanlar büyük bir aşk yaşadığı kadını da yeniden bulmak olan gazetecinin başı, Rus bölgesinde öldürülmüş bir Amerşkalı asker bulduğunda büyük belaya girecek. The Good German'ın çekimlerine Eylül ayında başlanacak.
Yorumlar
  • tobey maguire de oynayacakmışşş...

  • clooney i iyi bi filmdegörmek biraz zor da blancett e bakalım ne olacak..çok iyi bi oyuncu ve felaket duru bi yüzü war..umrm bi mucize olur da film bi şeye benzer...

  • inşaallah clooney'i iyi bir filmde görürüz

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir