25 Eylül 2009 10:12

İyi, Kötü ve Acayip

Kore yapımı eğlenceli western filmi batı sinemalarına uçmaya hazırlanıyor...

Güney Kore yapımı, yönetmenliğini Kim Jee-woon'un yaptığı The Good The Bad, The Weird bugün kendi ülkesinde izleyici ile buluşmaya başladı. Vizyona girmeden yerel izleyici tarafından büyük ilgi gören proje IFC Films tarafından batılı izleyiciye ulaştırılacak. Film, üç Koreli haydutun 30'larda geçen serüvenini anlatıyor. Uzakdoğu sineması son dönemde western türünü yeniden keşfetmeye başladı.
Yorumlar
  • Aylerdır bu filmin çıkmasını bekliyordum. çok zevkli bir filme benziyor. kore sinemasını takip ettiğimden beri diğer filmlerden zevk almamaya başladım. çok mükemmel filmleri var. bu filmde de kore sinemasının en büyük üç oyuncusu var. yani tam anlamıyla mükemmel olacak. filmin türkiye ye gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir