25 Nisan 2006 12:25

J

V önce gelmiş olsa da...

Christopher Nolan, Batman Başlıyor'a devam kararı aldığından beri hakkında en çok dedikodu duyduğumuz yapım Batman oluverdi. Fısıltıların içinde en çok tekrarlanan ise, ikinci filmde yer alacağı kesin olan Joker'i kimin canlandıracağı.Batman-on-film'in bildirdiği son dedikodu ise Hugo Weaving'in de bu rolle anılan aktörler arasına girmiş bulunduğu.Matrix'le yıldızlaşan, Yüzüklerin Efendisi'yle tahtını sağlamlaştıran, V ile yüzünü göstermese de adından sıkça bahsettiren ünlü aktör Joker rolü için düşünülen adaylar içinde ilk sıralarda yer alıyormuş.Jack Nicholson'ın ardından Joker'i canlandırmaya cesaret edebilecek ve rolle adı anılan o kadar çok Hollywood yıldızından bahsettik ki bugüne kadar. Sean Penn, Paul Bettany, Adrien Brody, Robin Williams… Nolan son kararını verene kadar da gelişmeleri ve fısıltıları aktarmaya devam edeceğiz.
Yorumlar
  • Hiç birinin Jack Nicholson'ın yerini doldurabileceğini düşünmesem de bence en iyi seçenek Hugo Weaving gibi gözüküyor.Sabit ve ifadesiz suratlarda ne kadar başarılı olduğunu "V" de ve Matrix'de gördük bence.

  • Jack Nicholson hala iyidir derim.

  • bence adrien brody çünki o muhteşem bir oyuncu .tüm rollere sonuna kadar uyum sağlayabiliyor

  • Doğru seçim olmuş

  • Hugo weaving daha önce canlandırdıgı ajan rolu ıle aktorlugunun ne kadar basarılı oldugunu kanıtladı,bence jokeri oynayabılecek tek kapasitedeki kişi kendisidir....

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir