2 Ağustos 2005 11:32

Jack Aşık!

24'ün yeni sezonuna yeni yüzler

Jack Bauer ve ekibi ekranda fırtınalar estirmeye devam edecek. Variety'nin bildirdiğine göre yapımcılar Kiefer Sutherland'i yeni yüzlerle birlikte beşinci 24 sezonunda yer alması için ikna etmişler.Eski sezonlardan tanıdık yüzlerin çoğu dizideki varlıklarını beşinci sezonda da devam ettirecek ama 24 fanlarını yeni heyecanlar da bekliyor. Jack Bauer'in nihayet aşık olması gibi…Beşinci sezonunda 24'te Connie Britton'u Jack Bauer'in aşık olduğu kadın olarak izleyeceğiz. Brady Corbet'in Britton'un oğlunu canlandıracağı dizide, Jean Smart da Gregory Itzen'in canlandırdığı başkanın eşi olarak yerini alacak.
Yorumlar
  • 4.sezonda bu teröristlerin türk olduğu bence medya tarafından abartılan bir olay. çünkü sezonun en başında, dizinin merkezinde olan ailenin yanına gelen adamın türkiye'den geldiği söyleniyor -izmir mi ankara mı ne- ama direkt türktür denmiyor. ayrıca mevzu bahis ailenin de türk olduğuna dair en ufak bir gösterge hatırlamıyorum. biraz medya gazı yani. buna rağmen olsa ne değişir ki? türk olup da terörist olmayan yok mu yani? tabi konunun gidişatı bu değil, tabii ki bunu izleyen amerikalıların türkleri terörist sanmalarından dolayısıyla yanlış bir imaj çizilmesinden kaynaklanan bir hassasiyet var. ve aslında haklı bir hassasiyet bu; zira ben amerikan filmleri sayesinde tüm meksikalıları uyuşturucu kaçakçısı, tüm rusları mafya, tüm japonları kung fu-karate ustası işadamları, tüm fransızları ukala entellektüeller sanmaktayım :Ddiğer taraftan dizi yapımcılarının bariz bir şekilde yaptıkları bir cahillik yok değil, ilk bölümü izleyenler hatırlar; bilgisayarcı çocuk, ekrandan geçen yazılar için "karakterleri tam anlayamadım, bir ortadoğu diline benziyordu, türkçe olabilir" gibisinden bir laf etmiş, bizi hem güldürmüş hem de yuh dedirtmiştir.

  • ewt gayette 4. sezonda jack bauer aşıktı. üstüne basa basa da söyledi bunu...Benim asıl ablamadığım cnbce neden 4. sezonu göstermedi? duyduğuma göre bazı teröristler türk olduğu için yayınlamamışlar, ki inşallah sebebi bu değildir; çünkü bu bence aşırı alınganlık oluyo.Acaba 4. sezonun sonunu nasıl toparlıyacaklar çok merak ediyorum...

  • nasıl yani, jack 4.sezonda aşık değil miydi ki "jack bauer'in nihayet aşık olması gibi..." bir yorum gelmiş. Oysa eleman 4.sezonun birinci bölümünden itibaren sevgilisiyle kumrular gibiydi, ha sonu iyi bitmedi ayrı mesele; yine de sanki ilk defa aşık olacakmış gibisinden bir yorum çok doğru olmamış sanki...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir