24 Temmuz 2006 10:08

Jack Warden Yaşam Stüdyosunu Terk Etti

1920-2006

12 Kızgın Adam'dan Broadway Üzerinde Kurşunlar'a kadar sayısız televizyon ve sinema filminde gözüken Emmy ödüllü, Oscar adaylığı olan karakter oyuncusu Jack Warden yaşama veda etti...Daha çok polis ve asker gibi sert rollerde aynı anda hem ciddi hem de keyifli olmayı başarabilen ilginç bir oyuncuydu. 85 yaşında ölen Warden, Brian's Song adını taşıyan ünlü televizyon filminde canlandırdığı George Halas rolüyle Emmy ödülü kazanmıştı. Shampoo ve Heaven Can Wait filmlerindeki performansıyla da Oscar adayı olmuştu.
Yorumlar
  • iyi bir oyuncuydu her ne kadar ben onu problem çocuk filmindeki dede rolüyle tanısamda geçmiş filmlerini duyardım güle güle jack warden

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir