25 Eylül 2009 10:12

Jackass 2.5

Johnny Knoxville ve arkadaşları yeni filmlerini internet kullanıcılarıyla paylaşıyor...

Jackass takımını seven kadar sevmeyen de çok. Tüm eleştirilere rağmen Johnny Knoxville ve arkadaşları Jackass 2.5 projesini tamamladı. Yapımın "buçuk" olması ağırlıklı olarak Jackass 2 için çekilen ama kullanılmayan görüntülere/performanslara dayanmasından kaynaklanıyor.Filmin ilginç bir özelliği var. Büyük yapım şirketleri tarafından yapılmasına rağmen 19 Aralık'tan itibaren internet üzerinden ücretsiz/reklamlı bir şekilde izlenebilecek. Johnny Knoxville ve arkadaşları risk almayı gerçekten seviyor.
Yorumlar
  • oohooh izledim kısaydı ama bu adamlar manyak güzel tabiki filmlerden sıkıldıktan sonra izleyin :D

  • jackass 2.0 da yapıpda yayımlamadıkları bölümleri 2.5 adı altında yayımlamışlar.çok fazla ilgi çekici ve çılgınca şeyler yok.ama bu jackass, yanii her türlü izlenir:) jackass fanlarının izlemesi bilumum jackass video arşivlerine katmaları tavsiye edilir.teşekkürler.

  • bencede doğru bir karar internette yayınlanması,geleceğin sinemaları acaba bireyselmi olucak :D

  • Sabırsızız yeni manyaklıklar icin = )

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir