15 Temmuz 2004 23:25

Jackie Chan'den Çin Mitleri

Şangay'da kazara set

Jackie Chan, Stanley Tong Kwai-Lai'nin yönetmenliğinde yeni filmi The Myth'in (Mit) çekimlerine Şangay'da başlayalı bir hafta oldu. Jackie Chan'in filmde lens kullanmak zorunda olması başlı başına sorun olurken setin daha yedinci gününde görünmez kazalar başladı bile.Bir dövüş sahnesinin provaları yapılırken, komedi-aksiyonun yorulmak bilmez kahramanı koluna aldığı süngü darbesiyle yaralandı. Yine de yılmayan aktör kanama durdurulur durdurulmaz çekimlere devam etti.Çin Hanedanı'nın baş generalini canlandıran oyuncunun bir Hintli savaşçı ile yapmak zorunda kalacağı dövüşün anlatılacağı film Chan'in yıllardır hayaliymiş. Hayranlarına hatırlatalım, Jackie Chan yakında 80 Günde Devr-i Alem ile yeniden sinemalarda olacak.
Yorumlar
  • Süper Film izledim daha 5 dakka önce bitti 9 veriyom 9 çok süper bayıldımmmm... hele bi sahne var tüm ordu ceki çene saldırıyor ver nerdeyse hepsini yıkıyor ama düşman general yay ustalığıyla ceki yi yaralıyor tabi artık ordu korktuğundan üstüne kimse yaklaşamıyor. ve komutan gelip cekinin önünde eğilip cekinin kafasını uçuruyor..

  • İşte jackie chan onun karşısında kimse duramaz. O yaralansa bile allah ona öle bir güç vermiştirki işine kaldığı gibi devam eder . o yüzden onun için ölürüm.

  • Bu Jackie abicim, hiç yorulur mu?

  • İşte benim adamım bitmek bilmeyen enerjisiyle daha bir kaç yüz film çevirir

  • Jackie Chan rulez!!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir