13 Aralık 2006 18:44

Jackman'ın Prestiji

Christopher Nolan'ın 19. yüzyılından ilk yansımalar

Christopher Nolan'ın Batman Başlıyor ekibinden Christian Bale ve Michael Caine'le yola çıkardığı, Hugh Jackman ve David Bowie dopingiyle süslediği The Prestige'den sık sık bahsettik. The Prestige'den Hugh Jackman'lı ilk görüntüler geldi.19. yüzyılın sonu, 20. yüzyılın başlarında Londra'da sihirbazlar arasında kıyasıya bir rekabet başlamıştır. Birbirlerinin numaralarını çalmak uğruna göze almadıkları hiçbir şey kalmayan sihirbazlar en sonunda bu kanlı avın parçası olurlar.Just Jared'ın yayınladığı fotoğraflar henüz çok ayrıntı veremese de, The Prestige'i sabırsızlıla bekleyen Wolverine hayranlarının yüzünü güldürdü. Keşfetmek için resimlere tıklayın…



Yorumlar
  • Kadro mükemmel konuda ilginç.Bize sadece herzaman ki gibi gene beklemek düşüyor.İnşallahta beklediğimize de deyer

  • resimlerinden oyuncu kadrosundan ve de ilginç senaryosundan görüldüğü üzere bomba gibi bir filmmiş mahiyetene bürünen filmi dört gözle beklemekteyiz...özellikle wolverine karakteriyle gönüllere taht kuran Hugh Jackman abimiz ile özellikle ''makinist''filmindeki mükemmel oyunuyla bizleri büyüleyen Christian Bale ve de yılların eskitemediği süper baba oyuncu Michael Caine ve şimdiye kadar yönettiği filmlerle seyircinin her daim yüzünü güldüren Christopher Nolan...daha n'olsun?

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir