28 Nisan 2010 09:48

James Bond Ertelendi!

Yeni James Bond filmi 'Bond 23'ün çekimlerinin MGM'nin geleceğiyle ilgili durumlar nedeniyle belirsiz bir tarihe ertelendiği bildirildi...

Amerikan Metro Goldwyn Mayer(MGM) şirketi, yapımı devam eden Bond 23 filminin ertelendiğini açıkladı.James Bond filmlerinin prodüksiyonunu yapan şirketten Barbara Broccoli ve Michael Wilson, yayımladıkları bildiride, "Bond 23" adı verilen yeni filmin çekimlerinin, MGM'nin içinde bulunduğu karışıklık nedeniyle kesintiye uğradığını belirtti.Broccoli ve Wilson, MGM'nin geleceği konusunda devam eden belirsizlik ve MGM'nin satışı konusunda anlaşma sağlanamaması nedeniyle "Bond 23"ün çekimlerini belirsiz bir tarihe ertelediklerini açıkladı. Açıklamada, çekimlerin tekrar ne zaman başlayacağının bilinmediği, dolayısıyla filmin vizyona girişi konusunda bir tarih de belirlenemediği kaydedildi.
Yorumlar
  • Üzücü bir haber, sabretmek gerekicek.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir