16 Mart 2013 01:00

James Bond hayranına saldırdı

İngiliz oyuncu Daniel Craig, fotoğrafını çekmek isteyen bir hayranına saldırdı.

İngiliz oyuncu Daniel Craig, fotoğrafını çekmek isteyen bir hayranına saldırdı.

Ünlü aktör, eşi Rachel Weisz ile New York’ta alışveriş yaparken bir kişinin telefonuyla fotoğraflarını çekmeye çalıştığını fark etti. Sinirlerine hakim olamayan Craig, “Eşimle alışveriş yaparken bizi izlemek bu kadar ilginç mi?” diyerek hayranının üzerine doğru yürüdü ve telefonunu aldı.

Huffington Post’un haberine göre, gerilimli ortamı sakinleştiren Rachel Weisz oldu. Craig, telefonu sahibine iade ederek çektiği fotoğrafları silmesini istedi. Craig’in hayranı fotoğrafları sildi ve çiftten özür diledi.

Daniel Craig, ‘Dream House’ filmindeki rol arkadaşı Rachel Weisz’la 2011’de evlenmişti. Özel hayatına önem veren Craig, düğününe sadece dört kişi davet etmişti.

ntvmsnbc

Yorumlar
  • O ZAMAN MİLYONLARIN KARŞISINA ÇIKIP SANATÇI OLMAYACAKSIN DÜMBÜK...PARALARI HÜPLETİRKEN İYİMİ?

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir