6 Haziran 2006 10:29

James Wan Yemin Etti

Kevin Bacon olur dedi

Testere'nin yönetmeni olarak tanıştığımız James Wan'ın yeni projesi Death Sentencemüjdelemiştik. The Hollywood Reporter'ın haberine göre Wan'ın yeni filminde başrol Kevin Bacon'ın.Brian Garfield'ın romanından uyarlanacak olan filmde Wan bu sefer senaryo yazımıyla ilgilenmiyor ve kendini Ian Jeffers'ın kalemine teslim etmiş.Bacon Death Sentence'da; bir çete tarafından ailesi katledildikten sonra büyük bir intikam yemini eden ve çete üyelerinin peşine düşen baba olarak karşımıza çıkacak.
Yorumlar
  • JW bakalım yeteneğini aksiyon bir filmde nasıl kullanacak. 2007'de vizyona girmesi planlanıyor ama 2008'e sarkar. Çünkü şu sıralar Saw, Silence gibi projelerle yoğunlar. Bu arada Silence'nin bazı sahnelerini okuma fırsatı buldum. Üzerinde epeyce oynanmış senaryo kağıtları. Diyalogların bazılarını beğenmeyip çizmişler hemen yanına da başka diyaloglar eklemişler. Oldukça karışık scriptlerdi. Ama hoş bir korku filmine benziyor. Herkes "Noooo!" diye haykırıyor.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir