17 Nisan 2010 12:31

Jane Birkin Boğaz Gezisinde!

İstanbul Film Festivali'nin 16 Nisan Cuma günü yapılan Özel Boğaz Gezisi'nde Jane Birkin, değişik kıyafeti ve yaşlanmış haliyle dikkat çekti...

Avrupa Konseyi'nin Uluslararası İstanbul Film Festivali'nde verilen Avrupa Konseyi İnsan Hakları Film Ödülü "FACE"in dördüncü yılında düzenlediği İstanbul Film Festivali Özel Boğaz Gezisi'ne aralarında Uluslararası ve Ulusal Yarışma Jürileri, yabancı basın mensupları, yönetmenler, yapımcılar ve oyuncuların yer aldığı tüm festival konukları katıldı. Ünlü sinema ve tiyatro oyuncusu, yönetmen ve şarkıcı Jane Birkin de, festival kapsamında, oyuncusu olduğu 36 Dağ Manzarası filminin 16 Nisan Cuma günü saat 19.00'da Yeni Rüya Sineması'nda gerçekleşen gösterimine katılarak izleyicilerle buluştu. Daha sonra da Özel Boğaz Gezisi'ne katılan oyuncunun ilginç kıyafeti, ve eski hallerinden eser olmayan yaşlanmış hali, dikkat çekti.İnanılmaz Değişimin Fotoğrafları İçin Tıklayın!
Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir