15 Aralık 2003 18:42

Japon Kökenli Lanet Buffy'i de Sardı

Japon korku filmi Ju-On'un yeniden yapımına, Buffy dizisinden doping. Sarah Michelle Gellar başrolü kaptı!

Asya ülkelerinde izlenme rekoru kıran Takashi Shimizu imzalı Ju-On'un Sam Raimi'nin kanatları altında yeniden çekileceğini daha önce duyurmuştuk. The Grudge adını taşıyacak yeniden yapımın yönetmenliğini de Shimizu üstleniyor. Ayrıca orjinal filmin yapımcısı, ki aynı zamanda Ringu'nun da yapımcısı olur, Raimi ile ortak çalışacak. İşte bu ilginç yeniden yapımın başrolünü de Buffy dizisinden tanıdığımız Sarah Michelle Gellar kaptı.Stephen Susco tarafından kaleme alınan senaryo, Ju-On ve devam filmlerinden yola çıkılarak yazıldı. Film, "eski ismi" Ju-On olan bir lanetin zincir gibi yavaş yavaş yayılmasını anlatıyor. Lanetin ilk kurbanı tarafından bir başkasına geçen ölümcül hastalık, yeni kurbanların ölmeden önce bir başkasına aktarmasıyla da devam ediyor. Böylece teker teker bütün kurbanların hikayesini izliyoruz.Uzakdoğu yapımı korku filmlerinden uyarlanan filmlerin bulunduğu zincire böylece The Grudge da eklenecek. Shimizu'yu aynı filmi yeniden çekmeye iten "duygusal" motivasyonu bilmiyoruz ama Raimi'nin varlığı beklentileri artırıyor.
Yorumlar
  • nzl 'ye sonuna kadar katılıyorum!!artık sinemada yeni projelerin zamanı geldi sarah için..

  • Angel da devam etsin bari yada daha iyi sinema projelerde görmek isterim.

  • buffy'i hep izliyorum ama bence artık abartmaya başladılar. Bence angel buffy'den bin kat daha iyidir !!!! Kaç sezondan sonra bitmesi iyi oldu. Artık Sarah'ı sinema salonlarında görelim, hayatı boyunca buffy olarak kalamaz ya!!!

  • Olmaz böyle ama yinede ne yapalım işte......

  • serah sonunda muradına erdi, buffy i beyaz perde için bıraktı şimdi gitsin japonlarla takılsın angelada konuk oyuncu olarak katılmayı kabul etmiyormuş..kızım sen iki işi bir arada yürütemiyormusun?

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir