21 Ekim 2014 00:00

Jean Claude Van Damme Hollywood'u Büyükçekmece'ye taşıyor

Hollywood yıldızı Jean Claude Van Damme, Büyükçekmece'de dev film platosu kuracak.

Ünlü Hollywood yıldızı Jean Claude Van Damme, Büyükçekmece'de kuracağı dev film platosundaki çalışmaları takip etmek üzere İstanbul'a geldi.

Antalya'da 51'incisi düzenlenen Altın Portakal Film Festivali'ne katılan ünlü yıldız, Türk Hava Yolları'na ait bir uçakla İstanbul'a geldi. Van Damme, Atatürk Havalimanı'nda organizatör Ahmet San tarafından karşılandı. Türkiye'ye film festivali için geldiğini söyleyen Van Damme, daha sonra özel bir araçla Büyükçekmece'ye gitti.

DEV FİLM PLATOSU


Hollywood yıldızı Jean Claude Van Damme'ın da ortak olduğu şirket, Büyükçekmece'de Toscana Vadisi yanında 400 dönüm arazi üzerine yaklaşık 350 milyon dolarlık dev bir film platosu kuracak.


Geçtiğimiz aylarda da Büyükçekmece'yi ziyaret eden ve Belediye Başkanı Hasan Akgün ile bir görüşme yapan Van Damme'ın, bu ziyareti sırasında da çalışmaları yakından takip edeceği ve proje ile ilgili olarak bir basın toplantısı düzenleyeceği öğrenildi.

Yorumlar
  • İlginc .... takdir etmk ve yardim etmek lazim....

  • antalya film festivalinde aşağılanan bu arkadaş değil miydi? yıllardır bu ülkede para kazanan artist ve aktrist müsvetteleri 1 kuruşluk yatırım yapmaz iken adam 350 milyonluk yatırım yapmaya karar vermiş. muhtemelen 300-500 kişi de burada iş bulur. siz halen yapamadıklarınızdan dolayı yapabilenleri aşağılamaya devam edin. attığınız çamurların tek sebebi bu hazımsızlık

  • güzel bir haber

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir