11 Ocak 2005 11:47

Jedi'ler Ölmez…

Qui-Gon'un yüreği uzaktan seyretmeye dayanamadı

İmparatorluk yükseliyor, cumhuriyet düşüyor… Anakin Skywalker, Obi-Wan'la mücadeleye girişiyor ve en başından bildiğimiz Darth Vader'a dönüşüyor, Jedi sınıfı yok oluyor… Evet, Yıldız Savaşları: Bölüm III - Sith'in İntikamı'nda bütün bunların olacağını biliyoruz. Peki tüm olan bitene kim tahammül edemiyor? Tabi ki Qui-Gon Jinn!Bölüm I - Gizli Tehlike'nin yıldızı Liam Neeson, daha iyi bildiğimiz haliyle Jedi Qui-Gon, Sith'in İntikamı'nda geri dönüyor. En başta Obi-Wan'la yola çıkan Jedi'nin artık hayatta olmaması serinin yaratıcısı George Lucas için çok önemli değil çünkü ünlü yönetmenin Yıldız Savaşları'nın tüm fanlarına büyük bir sürprizi var. Qui-Gon, artık bir hayalet olsa da Yıldız Savaşları'nı son kez ziyaret edecek.USA Today'in bildirdiğine göre, 16. Palm Springs Film Festivali'ne Lucas'la beraber katılan Liam Neeson, konuyla ilgili sorulara akılları karıştıracak bir cevap vermiş. Sith'in İntikamı'nda yer alıp almadığı sorulan ünlü oyuncu ''Bu konuda konuşamam. Jedi etiği…'' diyerek herkesi yeterince aydınlatmış gözüküyor. Beyaperde.com'u tıklamaya devam edin, son perdeye sayılı günler kala Yıldız Savaşları'ndaki hiçbir gelişmeyi kaçırmayın.
Yorumlar
  • Pardon ama bir spoiler sitesinde bulunduğumu zannettim. Beyazperde'yi, hiçbir uyarı vermeksizin böyle bir haber yazdığı için şiddetle kınıyorum. Bir an önce (özellikle de başlığa) haberin bir spoiler içerdiği yazılmalıdır. Orada burada yayınlanan spoiler'lar yüzünden artık hiçbir sinema sitesine giremez oldum.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir