13 Mayıs 2003 23:41

Jennifer Connelly ve Nick Nolte Hulk'ta Buluşuyor!

Requiem for a Dream'den hatırlayacağımız Jennifer Connelly, Ang Lee'nin yöneteceği Hulk'ta önemli rollerden birini üstleniyor. The Incredible Hulk (İnanılmaz Hulk) adlı çizgi romandan uyarlanacak yapım, Gamma ışınlarına maruz kalmasının ardından, öfkelendiği zamanlar yeşil bir deve dönüşen bilim adamını konu alıyor. Dr. Bruce Banner adlı bu bilim adamının eşi, bir bilim kadını olan Betty Ross... Bir yandan kocasının içinde yatan canavara karşı, bir yandan da onun peşindekilere karşı mücadele vermek durumunda kalan bu karakteri Connelly canlandıracak.1970 doğumlu Jennifer Connelly, sinemaya Sergio Leone imzalı Bir Zamanlar Amerika'da ile, kısa fakat unutulmaz rolde adım atmıştı (filmin açılış sahnelerinde, başkişilerden Deborah'nın küçüklüğünü canlandırıyordu). Connelly, çizgi roman uyarlamalarına da yabancı değil: 1991 yapımı The Rocketeer'da da kahramanın sevgilisi rolündeydi.Öte yandan, Ang Lee, Betty Ross Banner'ın babası ve aynı zamanda Hulk'ın karşısındaki askeri kuvvetlerin komutanı olan Albay Ross rolü için Nick Nolte'yi (sağda) istiyor. Nolte'nin teklife sıcak baktığı ve çok yüksek bir olasılıkla Connelly ile birlikte filmde baba-kız olarak rol alcakları belirtildi...
Yorumlar
  • Nick Nolte yi yeniden bir filmde görmek gerçekten çok güzel özlemiştik kendisini.İnşallah uyuşturucudan kurtulmuştur..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir