10 Kasım 2015 12:22

Jennifer Lawrence'dan videolu 'tuvalet' açıklaması

Jennifer Lawrence başını ağrıtan 'tuvalet' açıklamasına son noktayı koydu.

"Tuvaletten çıktıktan sonra ellerimi yıkamıyorum." Bunu söyleyen milyonlarca hayranı olan Oscarlı bir oyuncu olunca durum daha da vahim bir hal alıyor.Şöyle ki, bu cümle Jennifer Lawrence'ın ağzından çıktığından bu yana kendisinin katıldığı her programda bu konu mutlaka bir kez anılıyor.

Lawrence'ın Ekim ayının ilk gününde yaptığı bu açıklamaya, bir açıklama getirmek zorunda kalması da bundan.

Yanında Açlık Oyunları'ndan rol arkadaşları Liam Hemsworth ve Josh Horowitz ile birlikte bir röportaj vermekte olan Lawrence talihsiz açıklamayı yapmış ve tuvaletten sonra ellerini yıkamadığını söylemişti. O sırada bol kahkahayla karşılanan bu cümle üzerinden bir ay geçmesine rağmen peşini bırakmayınca Lawrence videolu bir açıklama yapmayı uygun gördü.Videoda Jennifer Lawrence'ı bir otel odasının banyosunda görüyoruz.

Banyodaki bidenin sifonunu çeken Lawrence, "Ne acayip bir tuvalet" deyip ellerini yıkamak için lavaboya yöneliyor.

Bu sırada kendisine seslenen arkadaşı, "Jen, o bir tuvalet değil, o bir bide" deyince Lawrence karşılık veriyor: "Tuvalet değil mi? O zaman ellerimi yıkamama gerek yok."Ve ardından musluğu kapatıp banyodan çıkıyor.Jennifer Lawrence durumu video ile ti'ye almış ama açıklama yapmayı da ihmal etmemiş:

"İnternete konuşmaktan nefret ediyorum ama basın turu sırasında hijyen durumumla alakalı bir soru daha alamayacağım. MTV'ye verdiğim röportajda tuvaletten çıktıktan sonra ellerimi yıkamadığımı söyledim çünkü Josh ve Liam'ı tiksindirmeye çalışıyordum ama tüm dünyayı tiksindirmiş oldum. Tabii ki tuvaletten çıkınca ellerimi yıkıyorum! (Kendimi bunu söylemek zorunda kaldığım bir duruma soktuğuma inanamıyorum.) Kendimle ilgili duyduğum tüm dedikodular içinde gerçekten unutmak istediğim bu."


Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir