2 Eylül 2005 12:16

Jesse James'e Pulitzer Dopingi

Shepard, Pitt İle Kovboyculuk Oynayacak

Pulitzer ödüllü oyun yazarı Sam Shepard, Warner Bros'un ' The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford " adlı filminde, Brad Pitt ile kamera karşısına geçecek. Efsaneleşmiş Jesse James karakterini Pitt üstlenirken, Casey Affleck ise Robert Ford'u canlandıracak. Shepard ise James'in ağabeyi Frank rolünü almış bulunmakta. Andrew Dominik'in yönetmenliğini yapacağı filmi, Pitt'in sahibi olduğu Plan B Ent. ve Scot kardeşlerin Free Prods. adlı şirketleri finanse edecek. Filmin çekimleri ise bu haftanın başlarında başlamış bulunmakta.Shepard, ' Gömülü Çocuk' ile 1979 yılında Pulitzer ödülünü almış, " The Right Stuff ," " Days of Heaven" ve " Paris, Texas" gibi projelerde yer almıştı. Bakalım bu sefer canı sıkılmış gibi görünen Shepard'ın bu projede keyfi yerine gelecek mi?
Yorumlar
  • brad oynuosa ksn müthiş olur...

  • Brad Pitt yine kendisine yakışan bir karakter bulmuş gözüküyor,burada da iyi bir performans vereceğinden şüphem yok.Saygılar.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir