27 Ağustos 2014 00:00

Jessica Alba'nın şirketi halka arz yolunda

Alba’nın The Honest Co. isimli şirketi bebek bakımı ürünleri satıyor.

Ünlü Hollywood yıldızı Jessica Alba'nın ortağı olduğu The Honest Co isimli şirket 70 milyon dolarlık fon aldı. Şirketin sıradaki hedefi halka arz olmak.


Ünlü insanlar genelde iyi yatırımlarıyla anılmazlar. Jessica Alba ise istisnalar arasında. Geçtiğimiz haftalarda Türkiye’ye gelip bir firma için reklam filmi çekimlerine de katılan Alba’nın The Honest Co. isimli şirketi bebek bakımı ürünleri satıyor.


Ürünlerin en önemli özelliklerinden biri çevreci olması ve malzemelerin geri dönüşümde kullanılabilmesi. Şirket daha birkaç gün önce 70 milyon dolarlık yeni bir fon aldı.

Firmanın şu andaki değerinin milyar dolar seviyesinde olduğu ifade ediliyor. Alba’nın şirketinin yeni hedefi ise halka arz olmak. Bunun için bir yandan çalışmalar yapılırken firmanın 2014 yılı sonunda 150 milyon dolarlık bir ciro elde etmesi bekleniyor. Bu rakam 2013 yılında şirketin elde ettiği gelirin 3 katına tekabül edecek. (Hürriyet)

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir