13 Mayıs 2003 23:41

Jodie Foster Hannibal'de Yan Çiziyor

Her ne kadar Anthony Hopkins "Kuzuların Sessizliği"nin devamında oynamayı kabul etse de, öyle görülüyor ki eski rol arkadaşı Jodie Foster bu kez işin içinde olmayacak.
37 yaşındaki aktris, Amerikan W dergisinde yayımlanan bir röportajda "Hannibal"da rol almayı reddettiğini çünkü filmin çok korkunç olduğunu ve Foster'ın ilk filmde canlandırdığı FBI ajanı Carlice Starling'in karakterine sadık kalınmadığını söyledi. Yeni filmde Starling de başkarakter Hannibal Lecter gibi yamyamlaşıyor.
"Film başarılı olmuştu çünkü insanlar Clarice'in içindeki kahramana inanmışlardı. Onu, hiç sahip olmadığı olumsuz karakter özellikleriyle canlandırmak istemiyorum," diyor güzel aktris. "Bu devam filminde oynayarak ömrümde görmediğim kadar parayı kazanma şansını elimde tutuyorum ama bir şekilde benim parçam olmuş olan Clarice'e ihanet edeceksem bu kimin umurunda."
Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir