3 Kasım 2005 07:28

Joey Güldürmeyince…

Salva'nın kariyerini dostlar kurtarsın

Kabus Gecesi'nin yönetmeni Victor Salva'nın A sınıfı filmlere transfer olmaya çalıştığından bahsetmiştik. Ünlü yönetmenin The Watch'una ilk destek Matt LeBlanc'ten geldi.Sıkı Dostlar (Friends) dizisinin Joey'si olarak tanıdığımız LeBlanc şansını beyazperde de denemeye kararlı. John Claflin ve Daniel Zelman'ın senaryosundan uyarlanacak The Watch da Joey'in ilk adımı olacak.The Watch, 2.Dünya Savaşı sırasında Nazi cephaneliğini imha etmekle görevlendirilmiş askeri timin başından geçen gerilim dolu bir hikaye. Nazilerle savaşacaklarını zanneden askerler kısa sürede, Hitler'in yaptırdığı tuhaf deneyler sırasında ortaya çıkan kötü bir ruh tarafından avlanmaya başladıklarını fark ederler.Sıkı Dostlar ile küçük ekranın yıldızlarıyken dizisinin bitmesiyle ortada kalan altı arkadaştan hiçbiri şu anda beyazperdede çok başarılı olamadı. LeBlanc şeytanın bacağını kırabilecek mi beraber göreceğiz.
Yorumlar
  • yani şimdi jeniffer aniston başarılı değil öyle mi? hımmm... peki oldu... not: ukalaca bi msj olabilir. ama hakeden hakediyor!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir