13 Mart 2006 17:06

Johansson'u Zorluyor

Kötü kalpli Linney

Sacrlett Johansson'un The Nanny Diaries'de başrol oynayacağını duyurmuştuk. Variety'nin haberine göre The Weinstein Company'nin yapımcılığını üstlendiği filmde güzel yıldıza Laura Linney eşlik edecek.Emma McLaughlin ve Nicola Kraus'un çok satan romanından uyarlanacak filmin senaryosu Shari Springer Berman ve Robert Pulcini tarafından yazılacak. İkili aynı zamanda filmin yönetmen koltuğunu da paylaşacak.New Jersey'den Mannathan'a, zengin bir ailenin yanına dadı olarak çalışmak üzere gelen gen kızı Johansson canlandıracak. Linney ise onun her kaprisine boyun eğmesini bekleyen ev sahibi olarak karşımıza çıkacak.
Yorumlar
  • Müthiş bir haber linney ve scarlett çok sevdiğim oyunculardır ama laura linney'in hala keşfedilemediğini düşünüyorum...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir