9 Şubat 2005 15:27

John McClane Konuştu

Zor ölenlere müjde

Bruce Willis'in artık nerdeyse kültleşmiş serisi Zor Ölüm'ün dördüncü film için yola çıktığını uzun zaman önce duyurmuştuk. Willis'in işin başında yeniden McClane olmak için çok da istekli olmadığından behsetmemize rağmen ünlü aktör rolü bir kez daha kabul etmişti. Son filmi Hostage'ın tanıtımı için Londra'da bulunan ünlü aktör BBC'ye konuştu ve Die Hardest'la ilgili ipuçları verdi.''Fox'un bana izin verdiği kadarıyla sadece şu kadar söyleyebilirim; Jhon McClane artık emekli bir adam'' diyen Willis, çekimlerin ne zaman başlayacağını da söylemeyi ihmal etmedi. ''Sonbaharda, Amerikanın doğu sahillerinde çekime başlayacağız''. Kısa bir sürede olsa Willis'siz bir Zor Ölüm seyredeceğini düşünerek üzülen tüm hayranlar, ünlü oyuncunun nihayet açıklama yapmasıyla oldukça sevindi. Gelişmeleri merak ediyorsanız Beyazperde.com'u tıklamayı unutmayın.
Yorumlar
  • kesinlikle bence brucesuz olmaz.

  • Bruce Willis siz zor ölüm olmaz bence en iyisini yapmış oynamakla

  • bruce un ölüsü yeter...

  • Bruce Willis siz olmayack bir filmdi Zor ölüm zaten. Her zaman dedigim gibi bir numarali yönetmende lazim ozaman harika bir filim cikar ortaya....

  • kült seriye devam

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir