25 Eylül 2009 10:12

John Rabe

Alman yönetmen Florian Gallenberger, Daniel Bruehl ve Steve Buscemi'yi buluşturdu...

Nanjing katliamı esnasında 200.000 Çinlinin yaşamını kurtaran Alman iş adamının hikayesi sinema filmi oluyor.John Rabe adını taşıyan projenin yönetmenliğini Alman yönetmen Florian Gallenberger üstleniyor. Filmin uluslararası oyuncu kadrosuna ise yakın zamanda Daniel Bruehl ve Steve Buscemi katıldı. Buscemi Dr. Robert Wilson olarak karşımıza gelecek. Olaya tanıklık eden Dr. Robert Wilson deneyimlerini yazarak ciddi bir kanıt oluşturmuştu.Kadroda bulunan Ulrich Tukur ise güvenlik bölgesi oluşturarak Çinlileri koruma altına alan John Rabe'yi canlandıracak.
Yorumlar
  • okuduğum kiteplarda Nanjing katliamı ile ilgili konular vardı ,hep yabancı kalmıştım bu filim aydınlatır bilmediklerimi umarım.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir