17 Aralık 2005 10:58

John Spencer Öldü

Beyazperdeden bir yıldız daha kaydı

Kaya ve Arabulucu filmlerinden hatırladığımız John Spencer, 58 yaşında geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.Spencer, beyazperdede aldığı rollerin aynısı oynadığı televizyon dizileriyle de oldukça tanınıyordu. The West Wing ve L.A. Law'daki performanslarıyla hatırı sayılır bir hayran kitlesi yaratan ünlü aktör, West Wing'le beş kez Emmy'e aday gösterilip 2002'de ödülü kucaklamıştı.1963'te rol aldığı The Patty Duke Show'la oyunculuk kariyerine adım atan Spencer 90'lı yıllarda yaşadığı alkol problemi nedeniyle kariyerinde büyük bir düşüş yaşamıştı. 2000'lerde TV aracılığıyla eski günlerine dönen oyuncu Miami Vice, Spenser for Hire, Law & Order, Touched By An Angel, The Outer Limits, FX, Early Edition ve Lois & Clark gibi birçok dizide de rol almıştı.
Yorumlar
  • ewet hollywood'dan bir yıldız daha kaydı.üzülmekten başka elimizden birşey gelmiyor...

  • Hatırlıyorum da Kaya ( The Rock ) filminde Sean Conney bu elemanı bileğine doladığı bir iple San Fransisco'daki Fairmont otelinin tepesinden aşağıya sarkıtmıştı. Neyse Allah rahmet eylesin.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir