13 Mayıs 2003 23:41

John-Travolta Çifti 25 Yıl Sonra Beyazperdede

Uzun bir süredir haber gelmeyen efsane Grease filminin üçüncü bölümü kesinleşti. 25 yıl sonra bir kez daha müzikal yapımın devamı için kamera önüne geçmeye hazırlanan Olivia Newton-John, John Travolta ile birlikte projede yer almak üzere imza attıklarını açıkladı.Filmde Kylie Minogue'un da yer alacağı ve John-Travolta çiftinin kızını canlandıracağı haberi ise, Olivia Newton John tarafından doğrulanmadı.Müzikalin üçüncü filmi, ateşli dans günlerinin 25 yıl sonrasına uzanarak, çiftin aile yaşamını ve dansa düşkün kızlarını konu edincek.Anlaşılan son dönemde müzikal filmlerin hem yapımcılar, hem de izleyiciler açısından gördüğü yoğun ilgiden, türün klasiği de nasibini fazlasıyla alacak.
Yorumlar
  • Son birkaç senedir Travolta 'yı EKŞIN filmlerindeki kötü adam olarak tanıyorduk.. (Swordfish...Face Off.vs.)bu yeni "Grease" bakalım nasıl olacak, eski Travolta geri mi dönüyo ?

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir