13 Mayıs 2003 00:00

Johnny Depp'e Bu Kez Cennetten Geldi

Sinemalarımızda son olarak

Cehennemden Gelen (From Hell)

filmiyle izlediğimiz aktör Johnny Depp'in, geçtiğimiz günlerde Fransız şarkıcı/oyuncu sevgilisi Vanessa Paradis'ten bir oğlu oldu.Genç çiftin ikinci çocukları olan bebeğe Jack John Christopher Depp III ismi verildi. Bebeğin ve annesinin sağlık durumunun son derece iyi olduğu bildirilirken, kızlarının doğumunda olduğu gibi bu doğumda da çiftin Paris'te olduğu belirtildi. Çiftin oğullarına Jack adını vermesi, ünlü aktörün Karındeşen Jack efsanesinin konu alındığı son filminden oldukça etkilendiği izlenimini yaratıyor.

Yorumlar
  • oğluna jack wermesinin hikayesi ayrı bi kere...depp tam 7 yaşındayken karındeşen jack'i görmüş we hakkında her şeyi okumaya karar wermişbiz nasıl onun fanıysak o da karındeşen fanı olmuş. o zaman bu zaman oğluna jack adını wermeyi kafasına takmış

  • İnternette çocukları için bir site yapmışlar . Johnny oğluna öyle büyük bir sevgi ile sarılmış ki görseniz ağlarsınız. Kılçık Vanessa da çocuğu emziriyor.

  • Walla bana "Jack" adı hiç de $a$ırtıcı gelmedi nedense! ;)Çok iii bi seçim yapmı$lar! ;)Zaten Johnny Depp hep ii seçimler yapıyo... Vanessa Paradis dı$ında!... ;)))

  • ben de aynı şeyi düşünmüştüm!!!!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir